Primary Menu

ІДУ В ДЕПУТАТИ, ЩОБ НЕ СІСТИ ЗА ГРАТИ. ЧАСТИНА 7 Сім’я Попік – Ірина Анатоліївна та її син Євген


Попік Ірина Анатоліївна, начальник відділу міськвиконкому міста Жмеринки, чоловік працівник ЖЕКу, син теж працівник міськвиконкому.

Об этом сообщает Русский репортер

Попік Ірина уже три скликання депутат Жмеринської міської ради, усі три скликання обиралася від різних політичних сил. Вперше була обрана від Батьківщини, вдруге від Радикальної партії Олега Ляшка, зараз уже балотується від Партії Вінничан. Після обрання у 2006 внаслідок шантажу і обіцянок голосувати так як треба пролізла у мерію де із того часу працює. Працевлаштувала у підпорядкований мерії ЖЕК свого чоловіка, а пізніше і сина у мерію.

Ірина Попік це депутат, яка після критики Анатолієм Кушніром захмарних зарплат у мерії, заявила: що не може чиновник міськвиконкому працювати менше ніж за 30 000 гривень. Продажна депутатка – тітушка, голосує за все, за що дають гроші. Активно підтримувала Юрія Світлака, за те що платив захмарні зарплати. Після викупу партії Вінничан у Жмеринці Світлаком швидко перейшла у цю партію сама і перетягнула сина із коханкою.

Попік Євген Олегович працював у Київській міській адміністрації, був вигнаний за мутки з тендерами. Свої думки не має, послуговується виключно вказівками матері. Тому і був під час штурму мерії одним із найбільш активних тітушок. Зараз повністю підконтрольйний окрім своєї матері також Андрію Стемповському(Борщу). Гроші на компанію дав Борщ.


Джерело статті: “https://hpib.life/idu-v-deputati-shhob-ne-sisti-za-grati-chastina-7-simya-popik-irina-anatoliїvna-ta-її-sin-yevgen/”