Primary Menu

Сильні снігопади і мороз до -12. Синоптики розповіли, яка буде погода чекає на українців у грудні

Погода в грудні подарує українцям снігопади, але вони будуть супроводжуватися морозами до -12.

Об этом сообщает Компромат СНГПрогноз складений на основі даних сайту Gismeteo.


Грудень у Києві почнеться зі снігу і 0 градусів. Після цього температура буде коливатися то піднімаючись до +5, то опускаючись до -2. 9-11 грудня очікуються кілька днів сонячної погоди. Після них очікується мокрий сніг, а вже з 15 грудня на киян чекає серйозне похолодання — до -8 градусів — і сильні снігопади.


Київ / Фото: gismeteo.ua


Початок грудня у Львові буде сонячним і досить теплим — до +8 градусів. З 13 грудня температура почне падати, а вже до кінця місяця у Львові піде сніг, температура знизиться до -12.


Львів / Фото: gismeteo.ua


Перші два тижні грудня у Дніпрі будуть ясними, температура — -2... +6 градусів. 15 грудня температура впаде до -5, тоді ж піде сильний сніг.


Дніпро / Фото: gismeteo.ua


В Одесі груденьрозпочнеться дощами і температурою до +10. До 15 грудня морозів в Одесі не буде, але вже з середини місяця очікується похолодання від -3 до -8 градусів; також піде сніг.


Одеса / Фото: gismeteo.ua


У Харкові морози почнуться практично з початку грудня. Спочатку температура буде триматися на рівні 0 ... -3 градусів, але з 15 грудня опуститься до -11. В цей же період почнуться сильні снігопади.


Харків / Фото: gismeteo.ua


Читайте також:
  • Синоптики розповіли про погоду у грудні
  • Погода в Києві. У найближчі три дні очікується дощ, слабкий вітер


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/pogoda-v-ukrajini-v-grudni-ochikuyutsya-snigopadi-i-temperatura-nizhche-10-gradusiv-morozu-prognoz-50126582.html”