Primary Menu

Кравчук пояснив, навіщо РНБО готує спецзасідання щодо ДонбасуРНБО цілком природно повинна шукати варіанти подальших можливих шляхів до миру на Донбасі.

Об этом сообщает Компромат 2


Про це сказав керівник української делегації в ТКГ Леонід Кравчук. Він зазначив, що реакцією на постійний опір Росії миру на Донбасі може стати пошук Україною нових шляхів.


“У багатьох виступах президент Володимир Зеленський говорив, що ми не можемо вічно переконувати і Росію, і ОРДЛО, що потрібно розблокувати ситуацію і йти дорогою миру. Ми бачимо, що наші зусилля часто зустрічають опір, причому опір необґрунтований і головна його мета – затягнути сам процес, маючи на увазі, мабуть, якісь далекосяжні цілі”, – сказав Кравчук.
Тому, за його словами, Зеленський сказав, що ми почекаємо до 9 грудня, річниці зустрічі в Нормандському форматі, і будемо аналізувати ситуацію.


«Якщо вона докорінно не буде поліпшуватися, ми будемо й надалі бачити, як всі ці п’ять з половиною років, що війна продовжується, а реальних дій, які б відкрили дорогу до миру й цією дорогою ми вже йшли, скажімо, переконливо, немає. Тому сказав президент, що ми будемо думати, які застосовувати ще форми можливого впливу на ситуацію, щоб зробити головне – досягти миру. Тому я думаю, виходячи з цього, я скажу вам свою думку, РНБО цілком природно повинна шукати варіанти таких можливих дій, якщо, повторюю, ми будемо бачити опір або якісь сумнівні дії РФ. Я думаю, що якраз це і є підготовка такого рішення – документу. Який його зміст? Зі мною ніхто не радився, я не можу вам нічого сказати», – підсумував Леонід Кравчук.


Джерело


Джерело статті: “https://informator.press/kravchuk-poiasnyv-navishcho-rnbo-hotuie-spetszasidannia-shchodo-donbasu/”