Primary Menu

«Олександрія» вийшла до чвертьфіналу Кубка України (ВІДЕО)

В 1/16 фіналу розіграшу Кубку України «Олександрія» впевнено перемогла закарпатський «Минай» з рахунком 3:0 і вийшла до чвертьфіналу турніру.

Об этом сообщает FIB

2020 12 02 fco Cup

Олександрійці відкрили рахунок на 5-й хвилині. Автором першого голу став Роман Вантух, якому асистував Артем Сітало.

Подвоїли перевагу господарі на 62-й хвилині з пенальті яке реалізував Валерій Бондаренко.
Фінальну крапку в кубковому матчі поставив у компенсовані хвилини Олексій Довгий, технічно пробивши після подачі з кутової позначки – 3:0.

Поєдинки 1/4 фіналу Кубку України-2020/2021 відбудуться 3 березня 2021 року. На цьому етапі вже розпочнуть виступи чинний володар Кубка, «Динамо» (Київ) та чемпіон України — «Шахтар» (Донецьк).
Фінал турніру має пройти в Тернополі на міському стадіоні 12 травня 2021 року.

«Олександрія» — «Минай» 3:0 (1:0)
1/8 фіналу Кубку України. 2 грудня 2020 року (середа). м. Олександрія, стадіон КСК «Ніка». Без глядачів, +1.
Арбітр: Євген Арановський (Київ), асистенти арбітра: Олександр Павлінов (Одеса), Віталій Сухін (Одеса), четвертий арбітр: Ігор Пасхал (Херсон), спостерігач арбітражу: Ігор Покідько (Полтава). Делегат УАФ: Валерій Лютий (Запоріжжя).

«Олександрія»: Юрій Паньків (к), Тимур Стецьков (Максим Задерака,65), Олексій Довгий, Валерій Лучкевич, Артем Сітало (Денис Усименко,70), Василь Грицук (Кирило Ковалець,46), Дмитро Шастал (Богдан Мишенко,78), Дмитро Гречишкін, Роман Вантух, Валерій Бондаренко, Каспарс Дубра
Запасні: Олег Білик, Артем Гордієнко, Владислав Бабогло, Денис Безбородько, Павло Пашаєв
Головний тренер: Володимир Шаран

«Минай»: Антон Каніболоцький, Олег Допілка (к), Тарас Саків, Антон Шиндер (Артур Карноза,77), Денис Кожанов (Олександр Глагола,77), Андрій Ткачук, Малепе, Анатолій Нурієв (Рустам Ахмедзаде,84), Максим Лопирьонок (Олексій Хахльов,60), Олег Голодюк (Василь Пиняшко,60), Кирило Меліченко
Запасні: Ілля Таран, Едгар Капаррос, Шеммі Маємбе, Міслав Матіч
Головний тренер: Василь Кобін

Попередження: Шастал (32) – Лопирьонок (29), Голодюк (49)

Голи: 1:0, Вантух Роман (5); 2:0, Бондаренко Валерій (62 пен.); 3:0, Довгий Олексій (90+3 пен.)