Primary Menu

У "Слузі народу" створюють рух "Зе! Жінки"

У "Слузі народу" зазначили, що в теперішньому скликанні Верховної Ради найбільша кількість жінок протягом періоду незалежності України 20,8%

Партія "Слуга народу" створює рух "Зе! Жінки" для впровадження політики рівності на національному та місцевому рівнях. Про це заявив голова партії й перший заступник голови парламентської фракції "Слуги народу" Олександр Корнієнко, повідомляє 8 березня пресслужба партії.

Об этом сообщает ЗРОБИТИ

"У межах руху "Зе! Жінки" депутати парламенту та місцевих рад, а також прихильники партії працюватимуть над посиленням політичної участі жінок, становленням рівних прав і можливостей в Україні та реалізацією національної політики з гендерної рівності, зокрема урядової програми "Партнерство Біарріц" [зі становлення рівності чоловіків і жінок], ініційованої першою леді України", – сказав Корнієнко.

Як уточнила народна депутатка від "Слуги народу" Марина Бардіна, цей рух дасть змогу збільшити жіноче представництво в українській політиці.

Як зазначили в партії, у теперішньому скликанні Верховної Ради найбільша кількість жінок протягом усього періоду незалежності України – 20,8%.

У 2019 році парламент ухвалив новий Виборчий кодекс, де передбачено гендерну квоту на виборах на рівні 40%. У кожній п’ятірці партійного виборчого списку мають бути як чоловіки, так і жінки (щонайменше два кандидати кожної статі).

12 вересня 2020 року Офіс президента повідомив, що Україні надали офіційного статусу учасниці "Партнерства Біарріц", міжнародної ініціативи рівних прав і можливостей для всіх.

8 березня у світі святкують Міжнародний жіночий день.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/v-slugu-narodu-stvorjujut-ruh-ze-zhinki-1543059.html”