Primary Menu

Бондарчук: Під час роботи в "Укрспецекспорті" я раптом дуже сильно захворів, було уражено підшкірно-жировий шар, а з моїх пальців тепер неможливо зняти відбитки

Бондарчук очолював "Укрспецекспорт" у 2005-2010 роках

Колишній директор "Укрспецекспорту" Сергій Бондарчук в інтерв’ю "ГОРДОН" розповів, що під час роботи в компанії сильно захворів, унаслідок чого було уражено підшкірно-жировий шар, тому тепер із його пальців неможливо зняти відбитки.

"З огляду на певні обставини у мене немає відбитків пальців. Якщо коротко: під час роботи в "Укрспецекспорті" я раптом дуже сильно захворів, було ураженио підшкірно-жировий шар, а з моїх пальців неможливо зняти відбитки", – розповів він.

Екс-глава "Укрспецекспорту" Бондарчук: У ГПУ моєю справою займаються 44 слідчі і 17 прокурорів, а розстрілами на Майдані – 35 слідчих. Читайте повну версію інтерв’ю

Бондарчук очолював "Укрспецекспорт" у 2005-2010 роках. У січні 2015 року Головна військова прокуратура України повідомила йому про підозру у заволодінні $7,4 млн, що належали компанії.

Міністерство внутрішніх справ України оголосило Бондарчука у всеукраїнський розшук у лютому 2015 року. У червні 2015-го Інтерпол оголосив його в міжнародний розшук.

15 березня 2017 року генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що Бондарчука затримали в Лондоні. Сам Бондарчук спростував заяву генпрокурора, розмістивши фотографії, на яких він сидить зі свіжим номером газети The Guardian у барі.

26 липня 2018 року Бондарчук повідомив, що Вестмінстерський Магістратський суд Великобританії відмовив ГПУ в його екстрадиції в Україну, тому що вважав її справу політично мотивованою. Країна надала йому політичний притулок.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-bondarchuk-pid-chas-roboti-v-ukrspetseksporti-ja-raptom-duzhe-silno-zahvoriv-buv-vrazhenij-pidshkirno-zhirovij-shar-a-z-mojih-paltsiv-teper-nemozhlivo-znjati-vidbitki-489802.html”