Primary Menu

Гороскоп на 9 листопада 2018 року для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на ноябрь 2018Овен


Цей день варто присвятити наведенню порядку на робочому місці та завершенню відкладених справ. Намагайся раціонально оцінити отриману інформацію. У другій половині дня може виникнути неприємна ситуація у стосунках із керівництвом. Тобі слід проявити терпимість і стримувати свої емоції. Увечері постарайся приділити увагу проблемам сім’ї та близьких.


Телець
У першій половині дня тобі доведеться подолати складні перешкоди, створені недоброзичливцями. Не варто поспішати у своїх судженнях і висновках. Особа, яка видає себе за друга, може виявитися прихованим ворогом. У другій половині дня звернися за порадою до свого наставника. Вільний час варто присвятити профілактиці респіраторних захворювань.


Близнюки


Вранці тобі не слід дратуватися і ображатися на примхи близької людини. Намагайся залишити проблеми за дверима і сконцентруватися на роботі. У другій половині дня тобі доведеться виконати роботу за своїх колег. Не варто розраховувати на інших, дій самостійно. Увечері поговори з близькою подругою, щоб полегшити душевний стан.


ЧИТАЙ ТАКОЖ:
Рак


Сьогодні старайся мати яскравий вигляд, щоби привернути до себе увагу. Твій керівник звернеться за порадою, прояви свій професіоналізм. У другій половині дня ділові партнери можуть запропонувати авантюрну угоду. Зіставивши факти і статистику, ти зможеш зробити правильний вибір. Вільний час присвяти спілкуванню з родичами в теплій атмосфері.


Лев


У першій половині дня тобі слід уникати спілкування з керівництвом. Твій нестійкий емоційний стан може спровокувати необґрунтований конфлікт. У другій половині дня займися монотонною рутинною діяльністю. Потрібно навести порядок у справах, щоб рухатися далі. Увечері вирушай у клуб або на концерт, щоб підняти собі настрій.


Діва


Цей день підходить для впровадження нової технології чи освоєння нової методики в роботі. Тобі варто змінити свою стратегію дій, щоб збільшити прибуток. У другій половині дня твої конкуренти запропонують вигідну угоду. Не поспішай приймати рішення, зваж свої кроки. Увечері на тебе чекає зустріч із цікавим чоловіком.


Терези


Сьогодні не варто вкладати кошти і відкривати свою справу. Цей день буде метушливим і конфліктним. Постарайся відволіктися від проблем, зайнявшись стратегічним плануванням. Прийшов час переоцінити свої цінності і використовувати накопичений досвід. Увечері зберися з подругами, щоб потеревенити і зняти напругу.


Скорпіон


Сьогодні дуже важливий день, старайся мати бездоганний вигляд. Твій керівник просуне твої ідеї та посприяє їхній реалізації. У другій половині дня на тебе чекає важлива зустріч із заможною особою. Будь сміливішою у своїх висловлюваннях і використовуй свою чарівність. Вільний час варто присвятити красі і відвідати перукаря.


Стрілець


Вранці уникай дрібних побутових сварок і наберися терпіння. Твої робочі плани можуть змінитися кардинальним чином. Не варто покладати надії на ділових партнерів, тебе можуть обійти конкуренти. У другій половині дня існує ризик обману, будь уважніше, перевіряй усю інформацію. Увечері не варто вживати спиртне і тонізуючі напої.


Козеріг


День буде вдалим для фахівців в області продажів. Випадкове знайомство може перерости в міцний діловий союз. У другій половині дня намагайся виконати всі поставлені завдання. Сьогодні варто залишитися на ділову вечерю з партнерами, щоб зміцнити стосунки. Увечері тебе чекає приємний романтичний сюрприз.


Водолій


Цей день буде складним і напруженим в емоційному плані. Твій керівник може виявити минулі недоліки в роботі. Стережися публічних дискусій і розбіжностей із колегами. Сьогодні твій таємний недоброзичливець покаже справжнє обличчя. Увечері постарайся усамітнитися і зайнятися духовними практиками.


Риби


У першій половині дня ти зможеш отримати потрібне рішення від керівника. Не варто сумніватися у своїх силах, дій рішуче. Сміливо можеш об’єднати свої сили з конкурентами. Роби те, що приносить тобі вигоду, а не те, що кажуть колеги. Увечері зроби сюрприз коханій людині, проведіть час у незвичайній атмосфері.


ЧИТАЙ ТАКОЖ:

Джерело статті: “https://lady.tochka.net/76236-goroskop-na-9-listopada-2018-roku-dlya-vsikh-znakiv-zodiaku/”