Primary Menu

На швидкісних трасах з’являться різнорівневі розв’язки

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства пропонує обладнати швидкісні траси різнорівневими розв’язками, повідомила прес-служба заступника міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе, інформує 1NEWS.Згідно з повідомленням, відповідні зміни заплановано внести до державних будівельних норм (ДБН).


“У нових змінах до ДБН про автомобільні дороги загального користування плануємо обмежити розміщення лівих поворотів на ділянках з високою інтенсивністю руху і передбачити в цих місцях обов’язкове проектування різнорівневих розв’язок”, – процитовано в повідомленні Л.Парцхаладзе.


За його словами, близько третини аварій на трасах відбувається під час виконання лівого повороту через зустрічний потік. Одна з причин таких аварій – розміщення при будівництві доріг лівих поворотів, не враховуючи при цьому параметри щільності руху.


Згідно з повідомленням, ліві повороти розміщуватимуть лише на ділянках доріг із інтенсивністю руху до 20 тис. автомобілів на добу. На швидкісних трасах категорії 1-б з інтенсивністю руху понад 20 тис. автомобілів необхідно передбачати багаторівневі розв’язки.


Як повідомлялося, Мінрегіон також розглядає питання про введення заборони на проектування нових високошвидкісних трас 1-ї категорії через населені пункти.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/na-shvidkisnih-trasah-z-yavlyatsya-riznorivnevi-rozv-yazki.html”