Primary Menu

Гройсман: Ми прогнозуємо, що середня зарплата у 2019 році становитиме 10,5 тис.₴ Але якби вона була приблизно $500, це був би гарний крок

Гройсман: Середньої зарплати в розмірі 10 тис. грн недостатньо, щоб українці залишалися працювати в Україні

Уряд розраховує, що середня зарплата в Україні у 2019 році сягне 10,5 тис.₴ Про це прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив в ефірі каналу "Інтер" 25 січня.

"Ми в минулому році прогнозували, що середня зарплата буде близько 10 тис.₴ Так і сталося. Це достатньо хороша динаміка, але її недостатньо, щоб українці залишалися працювати в Україні. Це все взаємопов’язано з інвестиціями: коли приходять інвестиції, нові технології, відбувається конкуренція за робітників", – сказав Гройсман.

За його словами, важливим елементом конкуренції є зарплата.

"Ми передбачаємо, що середня зарплата у 2019 році буде 10,5 тис.₴ Але я глибоко переконаний, що цей показник буде вищим. Фактично, я думаю, якби на даному етапі вдалося мобілізувати можливості бізнесу і середня зарплата по країні була б приблизно $500, це був би гарний крок, якому передувало б збільшення кількості якісних робочих місць в Україні. Будемо йти до цього, не хочу робити голослівних заяв. Але я за те, щоб українці залишалися працювати в Україні й отримували достойну зарплату", – заявив прем’єр.

19 листопада в Нацбанку повідомляли, що за підсумками 2018 року середня заробітна плата громадян України має збільшитися в реальному вираженні на 13%.

Із 1 січня мінімальна зарплата в Україні становить 4173₴


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/grojsman-mi-prognozujemo-shcho-serednja-zarplata-v-2019-rotsi-bude-10-5-tis-grn-ale-jakshcho-b-vona-bula-blizko-500-tse-buv-bi-horoshij-krok-690700.html”