Primary Menu

У мікрорайонах Вінниці відновлять водопостачання. Стратегічні компанії домовилисяКомунальне підприємство "Вінницяводоканал" відновить водопостачання на Старому місті та у мікрорайоні Вишенька. Підприємству вдалося домовитися з постачальником електрики, який припинив постачати живлення до двох насосних станцій через борги.

Про це повідомляють у Вінницяоблводоканал.

"В зв’язку із врегулюванням питання по авансовому платежу за елетроенергію за лютий місяць перед ТОВ “ЕНЕРА ВІННИЦЯ” після 18:00 представники Вінницьких МЕМ відновлять електропостачання двох ВНС ІІІ підйомів “Старе місто” та “Вишенька”. Відновлення водопостачання в мережі буде здійснюватись з плавним підвищенням тиску аби не пошкодити трубопроводи та не призвести до гідравлічних ударів," - йдеться у повідомленні.

Нагадаймо, 11 лютого було відключено від електропостачання насосні станції “Старе місто” та “Вишенька”. Через це частина Вінниці залишилася без води. Відключення від електропостачання відбулося у зв’язку з тим, що КП “Вінницяоблводоканал” немає змоги оплатити "Вінницяоблнерго" 100% авансового платежу за лютий 2019 року.

Читайте також: У міській раді опублікували офіційну заяву з приводу відключення води на "Вишенці" та "Старому місті"

Підписуйтесь на наш канал в Telegram!

Джерело: Vinbazar.com
Джерело статті: “http://vinbazar.com/news/suspilstvo/u-mikrorayonah-vinnitsii-vidnovlyat-vodopostachannya-strategichni-kompani-domovilisya”