Primary Menu

За «численні порушення, обману і введення в оману»: Удар з неочікуваного боку. - Канал Володимира Зеленського заблокували

.​У прес-службі кандидата у президенти обурюються, що не було ніяких попереджень, і сподіваються, що «це якась помилка».

YouTube заблокував передвиборний канал кандидата в президенти, шоумена Володимира Зеленського «Зе! Президент», зазначають .

При спробі зайти на канал відеохостинг вказує, що обліковий запис заблоковано за «численні або серйозні порушення умов використання YouTube, в тому числі щодо спаму, обману і введення користувачів в оману користувачів».

У прес-службі Зеленського theБабелю повідомили, що хостинг не присилав попереджень про блокування і «швидше за все, це якась помилка».

«Ми зв’язуємося з YouTube і сподіваємося, що протягом години канал буде активований», — зазначив представник штабу.

Година минула ,і політтехнолог штабу Дмитро Разумков в коментарі InfoResist розповів, що їх команда поки не змогла зв’язатися з адміністрацією відео-хостингу.

«Намагаються з ними зв’язатися, але в зв’язку з тим, що мабуть, закінчився у них робочий день, то відповіді ми поки не отримали. Ситуація певною мірою унікальна, тому що хлопці, які займаються діджіталом привести схожу аналогію, де б це було раніше, не можуть», — заявив "рулевий" Зеленського.

За його словами зазвичай YouTube видаляє спірні ролики, а не блокує відразу канал.

«Наші відео ролики були більш ніж в рамках правил YouTube. І навіть якщо б це було не так, то зазвичай YouTube видаляє, наскільки я знаю, я не настільки глибокий фахівець в діджітале, але він, по-перше, видаляє тільки це відео, це раз. Два — виходить попередження про те, що було зроблено не так і що є порушенням політики YouTube. У нас таких попереджень не було і ось в цьому-то основна проблема», — бідкається політтехнолог.


Джерело статті: “http://patrioty.org.ua/politic/za-chyslenni-porushennia-shchodo-spamu-obmanu-i-vvedennia-v-omanu-udar-z-neochikuvanoho-boku--kanal-volodymyra-zelenskoho-zablokuvaly-270685.html”