Primary Menu

США можуть запровадити санкції проти Китаю через порушення прав людини


США можуть покарати Китай за постійні порушення прав місцевого мусульманського населення, запровадивши проти Пекіна низку санкцій, повідомив заступник офіційного представника Державного департаменту США Роберт Палладіно, передає Reuters.

"Ми схиляємося до того, щоб притягнути до відповідальності винних у цих порушеннях. Ми розглядаємо можливість запровадження санкцій", – підкреслив він.

Державний департамент різко засуджує гноблення китайським урядом в Сіньцзян-Уйгурському автономному районі місцевого населення — мусульман-уйгурів. У США звинуватили Пекін у порушенні прав меншин і заявили, що влада допускає побиття, вбивства та знущання над ув’язненими, а також не поважає права і свободи громадян та регулярно втручається у приватне життя.

Торгова війна почалася навесні 2018 року, коли Вашингтон прийняв рішення підвищити мита на алюміній і сталь з низки країн, зокрема, з Китаю. На саміті "Великої двадцятки" в Буенос-Айресі Трамп і Сі погодилися на перемир’я в торговій війні, домовившись відкласти до березня 2019 введення нових торгових мит.

28 лютого у Білому домі заявили про "величезний" прогрес у переговорах з Китаєм, зазначивши, що дві країни стоять на порозі історичної угоди.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/ssha-mozhut-zaprovaditi-sankciyi-proti-kitayu-cherez-porushennya-prav-lyudini-305636_.html”