Primary Menu

’Оголосити недовіру Путіну!’. На мітингу поблизу Новгорода лікарі звин

’Оголосити недовіру Путіну!’. На мітингу поблизу Новгорода лікарі звин

16 березня 2019 року учасники мітингу проти ‘оптимізації охорони здоров’я’ у Новгородській області Росії оголосили про початок італійського страйку. Акція проходила в місті Окуловка

Кілька сотень людей зібралися у відповідь на заклик незалежної профспілки ‘Альянс лікарів’, передає Еспресо.TV з посиланням на російську службу ‘Радіо Свобода’. Також були представники опозиційних до Кремля політичних партій.

Як зазначали виступаючі, антинародна політика обласних влади і, зокрема, губернатора Новгородської області Андрія Нікітіна, не є їхньою власною ініціативою, а диктується ‘згори’.

Називалося прізвище Путіна, що підтверджує викладене в мережі відео.

’І ми повинні ще чітко розуміти, що Андрій Нікітін — призначенець Путіна. І головний винуватець — це Володимир Путін, людина, чиї посадовці бісяться з жиру, не знають яку їм дачу в якій країні купити, той, хто прощає борги геть усім підряд, воює в Сирії, незрозумілими справами займається в Україні. Чомусь у нього усі країни в друзях, окрім Новгородської області.

Нікітіна та всю його ненаситну орду треба відправляти в Москву, у відставку. Але за геноцид, за антисоціальну політику, за фактично скасування пенсій — оголосити недовіру президенту Російської Федерації Володимиру Путіну!’, — було сказано на мітингу.

Присутні зустріли такий заклик оплесками.


Джерело статті: “http://fromua.news/article/4096639/ogolositi-nedoviru-putinu-na-mitingu-poblizu-novgoroda-likari-zvin/”