Primary Menu

Екс-голова розвідки розповів про загрози для України у випадку викорис

Екс-голова розвідки розповів про загрози для України у випадку викорис

В історії із затриманим Джуліана Ассанжа Дональд Трамп може використати і карту України. Враховуючи, що США отримає контроль над засновником «WikiLeaks», може з’явитись багато «цікавих матеріалів», які знецінюватимуть перспективу демократів-партнерів України. На фоні інформації про допомогу нашої держави штабу Гілларі Клінтон, можемо опинитись між двома потужними силами.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK висловив Голова Служби зовнішньої розвідки України у 2005-2010 роках Микола Маломуж.

Журналіст Роман Бочкала погодився із думкою, що Дональд Трамп може використати Джуліана Ассанжа проти демократів, які звинувачували його у перемозі на виборах завдяки втручанню РФ.

«Все можливо, Ассанж уже не є суб’єктом гри, він – об’єкт. Усі ці роки його абсолютно чітко локалізували, відповідно – контролювали. Тож тепер усе залежить від волі Трампа, планів та стратегій, які використовують спецслужби», – вважає Бочкала.

Тож, на його думку, зараз творця «WikiLeaks» можна використовувати в будь-яких цілях, адже він не впливає на процес, частиною якого став.

У свою чергу Голова Служби зовнішньої розвідки України у 2005-2010 роках Микола Маломуж додав: зараз у США спецпрокурор Роберт Мюллер закінчив розслідування щодо Трампа, заявивши про невстановлення фактів співпраці штабу чинного очільника Білого дому із РФ. Тож тепер розпочинається «модель по демократах» з урахуванням майбутніх виборів.

«Тут використовуватиметься і карта України, і Ассанж. З урахуванням того, що вони можуть отримати над ним контроль, може з’явитись багато цікавих матеріалів, які знецінюватимуть перспективу демократів, включно з Байденом та іншими партнерами. Тож, зрозуміло, тут страждатиме Україна», – зауважив Маломуж.

Адже, за його словами, наша держава лежить у моделі протистояння із Трампом через допомогу Гілларі Клінтон. Відтак, і Україна втягується у цей процес.

«Ми тоді рекомендували Президентові та іншим силам не входити у це, та вони втягнулися – у 2016 році, коли підтримували Клінтон, і сьогодні, коли залучились щодо підтримки Трампа перед виборами в Україні», – зазначив екс-голова розвідки.

Тож він переконаний: увесь цей процес, безперечно, вдарить по нашій державі. Мовляв, уже навіть були зроблені перші посили.

«Наше політичне керівництво і спецслужби не вчинили об’єктивно. На підсумковому закритому зібрані у 2016 році керівник штабу Трампа прямо вказав на конкретний факт, як представники України втручалися у їхніх політичний хід. Пізніше розповіли, як втручались представники штабу Клінтон. Відтак, сьогодні, буквально перед другим туром, ми опинились між двома потужними силами», – підкреслив Микола Маломуж.

Як повідомлялось раніше, народний депутат України Борислав Розенблат оприлюднив запис, на якому, буцім, директор НАБУ Артем Ситник розповідає, що допомагав кандидату у президенти США Гілларі Клінтон під час виборів у 2016 році.


Джерело статті: “http://fromua.news/article/4414769/eks-golova-rozvidki-rozpoviv-pro-zagrozi-dlya-ukraini-u-vipadku-vikoris/”