Primary Menu

Поліцейські викрили овруцького велокрадія

До місцевого відділення поліції упродовж останнього місяця надійшло близько шести заяв від овручан про зникнення їх велосипедів.

Правоохоронці обґрунтовано підозрюють у вчиненні крадіжок жителя одного із сіл району.Увесь велотранспорт був викрадений у період з 9 червня по 10 липня переважно з під’їздів багатоповерхівок одного з районів міста.

Зі слів поліцейських, більшість велосипедів були викрадені саме вночі – у час, коли власники залишали свої двохколісники без нагляду.

Згодом з’ясувалося, що у вчинені злочинів підозрюється 18-річний хлопець.

Окрім того, розшуківці встановили його причетність ще щонайменше до двох крадіжок: грошей з місцевого магазину та дворового реманенту в односельчан.

Наразі правоохоронці вилучили у парубка викрадене майно. У скоєному юнак зізнався.

Відповідно до ст. 185 (Крадіжка) КК України йому може загрожувати покарання від 3 до 6 років позбавлення волі.

До місцевого відділення поліції упродовж останнього місяця надійшло близько шести заяв від овручан про зникнення їх велосипедів. Правоохоронці обґрунтовано підозрюють у вчиненні крадіжок жителя одного із сіл району.

Увесь велотранспорт був викрадений у період з 9 червня по 10 липня переважно з під’їздів багатоповерхівок одного з районів міста. Зі слів поліцейських, більшість велосипедів були викрадені саме вночі – у час, коли власники залишали свої двохколісники без нагляду.

Згодом з’ясувалося, що у вчинені злочинів підозрюється 18-річний хлопець. Окрім того, розшуківці встановили його причетність ще щонайменше до двох крадіжок: грошей з місцевого магазину та дворового реманенту в односельчан.

Наразі правоохоронці вилучили у парубка викрадене майно. У скоєному юнак зізнався. Відповідно до ст. 185 (Крадіжка) КК України йому може загрожувати покарання від 3 до 6 років позбавлення волі.

© Головне управління Національної поліції в Житомирській області: https://zt.npu.gov.ua/news/novini-z-rajoniv/policzejski-vikrili-ovruczkogo-velokradiya/


Джерело статті: “https://www.1.zt.ua/news/kriminal/politseyski-vikrili-ovrutskogo-velokradiya.html”