Primary Menu

"Брудна брехня". Окупанти заперечують інформацію про просідання Кримського мосту

Кримський міст відкрили в травні 2018 року

У Росії стверджують, що інформація Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України про те, що Кримський міст почав зміщуватися, не відповідає дійсності.

"Зараз ваш настрій зміниться у бік веселощів, а я буду на місці завжди. Думав, придумати вже нічого, але "Кримський міст міфи" поповнюються", – написала прес-служба Кримського моста, коментуючи інформацію українського відомства.


https://www.facebook.com/Krymsky.bridge/posts/967071853487334

Депутат Держдуми від Криму Руслан Бальбек заявив у коментарі "РИА Новости", що вірити на слово геологу, "який не покидав свого кабінету, подумки переніс себе під опору Кримського моста під воду, – це себе не поважати".

"Вони можуть там міряти, у кабінетах, що хочуть. А Кримський міст стоїть і буде далі міцно стояти", – підкреслив він.

"Голова" комітету кримського парламенту з питань міжнаціональних відносин Юрій Гемпель заявив агентству, що "інформація українського відомства – міф".

"Явна інформаційна брудна брехня, яка не має нічого спільного з реальністю. Міст під постійним наглядом інженерно-технічних служб, і жодних сумнівів в його міцності немає. Міст міцний і буде на віки служити Росії. Запрошуємо в Крим проїхатися Кримським мостом українських політиків і самим переконатися, наскільки міцний і необхідний міст громадянам Росії, побачити велич і масштабність цієї грандіозної будови", – додав він.

Міст через Керченську протоку, що з’єднує Крим і Краснодарський край Росії, відкрили у травні 2018 року. Українська влада назвала міст загрозою національній безпеці.

Євросоюз 30 липня увів санкції проти шести російських компаній, які брали участь у будівництві Кримського мосту. Україна приєдналася до цих санкцій.

Росія анексувала Крим після силової блокади українських військових частин і незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна та більшість країн світу.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/crimea/-brudna-brehnja-okupanti-zaperechujut-informatsiju-pro-prosidannja-krimskogo-mostu-522923.html”