Primary Menu

NASA прогнозує збільшення кількості дощів на планеті

Фахівці NASA заявляють про те, що метеорологи не розуміють всієї небезпеки змін, які відбуваються на планеті. Аналітики американського космічного відомства прогнозують обвал на Землю нескінченних дощів.


Про це повідомляє портал Цікавості.


У NASA впевнені, що метеорологи не надають серйозного значення питанням зміни клімату і вважають, що при складанні прогнозів погоди необхідно в першу чергу спиратися на нові методи. Вони дозволяють оцінити, як змінюється атмосфера Землі, і як це позначиться на всьому населенні планети.


Як приклад фахівці американського космічного відомства розповідають про зменшення числа висотних хмар у районі тропіків. Це призводить до більш активного руху повітряних мас по всій планеті і вже починає провокувати випадіння великої кількості опадів у всіх частинах світу.


Фахівці NASA вважають, що метеорологи є недалекоглядними або спеціально намагаються тримати людей в невіданні. Також подібний підхід провокує застій у розробці нових методик прогнозування погоди. Їх створення необхідно всьому людству для того, щоб оцінити реальні результати глобального потепління на клімат і природу.


Представники космічного відомства вважають, що вже зараз можна говорити про швидке обвалення на Землю нескінченних дощів. При цьому в даний момент не можна сказати, які регіони світу більше постраждають від подібних змін.Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/09/17/nasa_prognozuie_zbilshennya_kilkosti_doshchiv_na_planeti_1648245”