Primary Menu

Калинівська міська рада не розрахувалась за встановлення камер спостереження


Наприкінці минулого року в Калинівці руйнували зупинки, ламали дерева та клумби. Через це в містян з’явився великий запит на встановлення системи відеонагляду. Міська рада ОТГ прийняла програму "Безпечна Вінниччина". Її суть полягає у встановленні камер спостереження. По всьому місту встановили 41 камеру, вони пропрацювали місяць у тестовому режимі, але міська рада не уклала договір компанією, що встановила. Провайдер зняв кабелі, бо йому не заплатили, мерія шукає іншу фірму, а депутати б’ють на сполох, повідомляє кореспондент Vlasno.info.

Об этом сообщает Московский репортер

Після публікації на сайті Vlasno.info інформації про встановлення системи відеоспостереження в місті Калинівка, де йдеться про те, що камери наразі працюють у тестовому режимі, про що запевняв заступник голови Калинівської ОТГ Олександр Щьов, директор компанії "ТВІН", яка встановлювала камери, Олег Білецький повідомив, що міська рада не розрахувалась з ним за надані послуги .

За словами Олега Білецького, на даний час камери не працюють, він зняв усі кабелі, "вони тепер виконують роль муляжу". На думку провайдера, систему не запустили, бо голова ОТГ Анатолій Шамалюк відмовився оплатити роботи.

"Ми в місті провели оптоволоконні кабелі до всіх камер, вони почали працювати. Я запропонував 200 гривень за утримання однієї камери на місяць, в той час як інша фірма з Вінниці пропонувала 400 гривень. Але міський голова сказав, що я повинен працювати безкоштовно і зі мною розірвали договір. Ми зняли всі кабелі і тепер камери не працюють", — розказав Олег Білецький.

5e3d134adac51 1

На сесію міської ради, яка проходила 27 травня, винесли питання щодо розірвання договору з компанією "ТВІН". Але депутати міської ради зняли питання з розгляду.

"По програмі "Безпечне місто" було прийнято рішення встановити у місті камери. Заключили договір з "ТВІНом", вони провели роботи, дуже довго торгувались. "ТВІН" пішов на поступки: зробили все за мінімальні кошти. Камери запустили, робота камер дуже якісна, особливо в парку. Але виявилось, що це не влаштовує керівництво міста, бо треба платити гроші. Винесли питання на сесію розірвати договір та виділити кошти на встановлення нової мережі. Група депутатів ініціювала зняти це питання з порядку денного", — розповів депутат Калинівської міської ради та голова комісія з питань фінансів, бюджету та з питань управління комунальним майном Ігор Богданов.

Те, що камери на даний час не працюють підтвердили і в Калинівському відділі поліції. Черговий повідомив, що продовж березня вони працювали в тестовому режимі, а зараз вже не працюють.

Чому вирішили не укладати договір з "ТВІНом" пояснив голова Калинівської ОТГ Анатолій Шамалюк.

"Ця компанія є монополістом з надання інтернет послуг в Калинівці. Вони підключені в кожному будинку. В нас раніше була абонплата за місяць 80 гривень, а зараз вже 180. Міська рада лише за інтернет сплачує тисячу гривень щомісяця. Нам поставили суму за обслуговування 10 тисяч гривень на місяць. Я вважаю це дуже дорого. Тим більше вони сьогодні скажуть цю суму, а через місяць скажуть іншу. Ми хочемо побудувати власну мережу, яку буде обслуговувати міська рада, а не приватник. Зараз ведемо переговори з іншими компаніями на підключення камер до мережі", — сказав міський голова.

Фото: vinnitsa.info


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/vlada/mistseva/item/36962-kalynivska-miska-rada-ne-rozrakhu”