Primary Menu

Болгарія скасувала частину карантинних заходівУ Болгарії скасували частину протиепідемічних заходів, які ввели через COVID-19. Зокрема, дозволили школярам відвідувати заняття та спортивні секції.

Об этом сообщает Компромат 2


Про це повідомляє УНН з посиланням на Reuters.


Болгарія пом’якшить деякі обмеження щодо коронавірусу з 4 лютого, хоча ресторани поки що залишатимуться закритими через занепокоєння щодо нового штаму коронавірусу.
Прем’єр-міністр Бойко Борисов заявив, що з наступного місяця учням загальноосвітніх шкіл буде дозволено відвідувати заняття за особливим режимом, а також вони матимуть змогу відвідувати позакласні спортивні та танцювальні секції.


За словами Бойко Борисова, тільки освіту та культуру можна прирівняти за важливістю зі здоров’ям, і вони варті ризику.


Міністр охорони здоров’я Болгарії Костадін Ангелов зазначив, що органи охорони здоров’я ретельно відстежуватимуть ситуацію протягом найближчих двох тижнів, перш ніж приймати рішення щодо пом’якшення інших карантинних заходів.


При цьому, власники ресторанів та барів, яким не дозволили працювати і чий бізнес був призупинений з кінця листопада, планують масові акції протесту і погрожують відкритись у лютому, незважаючи на заборону.


Нагадаємо, у Польщі скасували обов’язковий карантин для іноземців.


Джерело статті: “https://informator.press/bolhariia-skasuvala-chastynu-karantynnykh-zakhodiv/”