Primary Menu

Летальність зросте: експерти очікують більш важкий період COVID в УкраїніУкраїну в лютому очікує більш важкий період епідемії коронавірусу. Кількість летальних випадків може зрости до 250-400 на добу.

Об этом сообщает Moscow Post


Про це повідомили лікарі-імунологи, йдеться в матеріалі РБК “Своїм шляхом. Чому в Європі посилюють карантин, а в Україні послаблюють”.


Експерти вважають, що захворюваність може стрімкої піти вгору після того, як люди повернуться на роботу, а діти – на навчання. Також побоювання викликають мутації коронавірусу, хоча поки що доказів циркуляції нових штамів на території України немає.
“Мені здається, що у нас за спиною найкращий період розвитку епідемії в зимовому періоді. Попереду можливе ускладнення епідемічної ситуації, яка об’єктивно від нас навіть не залежить – це закони розвитку епідемічного процесу: поширення збудників і закономірний сезонне зростання захворюваності респіраторними інфекціями в лютому”, – сказала завідувач кафедри епідеміології Львівського національного медуніверситету, експерт ВООЗ з реагування на епідемічні загрози Наталія Виноград


Завідувач лабораторією імунореабілітології Інституту імунології та мікробіології ім. Мечникова Андрій Волянський відзначає, що в останні дні, попри карантин, у країні почався ріст щодобових летальних випадків.


“Є ризик того, що кількість смертей зросте до 250-400. Це сьогоднішні показники Польщі. Дуже ймовірно, що нас це чекає вже в найближчі тижні”, – зазначив лікар-імунолог.


Нагадаємо, сьогодні Україна вийшла з жорсткого карантину, який тривав з 8 по 24 січня.


Джерело статті: “https://informator.press/letalnist-zroste-eksperty-ochikuiut-bilsh-vazhkyy-period-covid-v-ukraini/”