Primary Menu

На Львівщині комунальники оприлюднили адреси боржників на білбордахУ Стрию на рекламних щитах оприлюднили адреси мешканців міста, які заборгували гроші за воду. Чотири білборди встановлені у тих районах містах, де і проживають боржники.


Щити з адресами встановили в суботу вранці, 5 червня, і досі ніхто з боржників за воду ще не сплатив, повідомляє ZAXID.NET.


Загалом у Стрию мешканці заборгували за воду близько 540 тис.₴ Керівництво «Стрийводоканалу» у боротьбі з боржниками вирішили оприлюднити їхні адреси проживання та заборговані суми. На вихідних там встановили чотири білборди, на яких написані місця проживання боржників, у сусідній колонці – сума боргу, а ще фраза: «Вами "пишається" громада міста». Прізвища боржників на щитах не написані. На оприлюдненому фото видно, що сума боргів коливається від 6126 грн до 47490₴


«Ці боржники взагалі не йдуть на діалог. Вони споживають воду і не платять, а суми значні. Ми тих людей не попереджали, що будемо оприлюднювати адреси, адже їхні персональні дані ми не оприлюдинили», – розповів ZAXID.NET начальник відділу збуту «Стрийводоканалу» Василь Хомка.


На кожному білборді є від 18 до 20 адрес, розташовані вони неподалік місця проживання боржників.


«Аргумент»Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/na-lv-vshchin-komunalniki-oprilyudnili-adresi-borzhnik-v-na-b-lbordakh”